XLI сесія міської ради

У пятницю, 20 грудня в приміщенні Новомосковського міськвиконкому відбулась чергова XLI (41) сесія Новомосковської міської ради. На засіданні були присутні депутат Дніпропетровської обласної ради Юрій Осетров та міжрайонний прокурор Ігор Степанов.

Із 50 місцевих депутатів, на засіданні сесії були присутні 36.

Розпочалося засідання сесії з новини, що пролунала з вуст очільника міста.

http://www.youtube.com/watch?v=R1Q7Q8twDMw

Від позитивних моментів стрімко перейшли до формування черги денної. Та, як не рідко буває під час сесійних засідань вже на цьому етапі виникли суперечки. Депутати довго не могли затвердити чергу дену. Та нарешті перейшли до першого питання – про бюджет міста Новомосковська на 2013 рік.

Далі розглядалися питання скорочення штатної чисельності Новомосковського міського центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді, укладання додаткової угоди оренди комунального майна та інші.

При розгляді питання про надання дозволу на продовження безоплатного договору оренди нежилого приміщення виникла суперечка. Одні депутати за підтримання цього рішення, інші не розуміють чому тоді інші тоді повинні платити.

Та найбільш дискусійним на засіданні сесії знову виявилося питання «Про затвердження змін до Програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Новомосковську на 2011-2015 рр.»

Тож народні обранці не погодили підтримати це рішення.

На останок сесії депутати відправили на доопрацювання проект рішення «Про створення комунального підприємства», деякі земельні питання та питання, що стосувалися оренди комунального майна.

Тож, сесійне засідання добігло кінця. Більшість питань депутати розглянули. Залишається сподіватися, що висновки зроблені правильно. І наступні засідання будуть більш результативними та менш запальними. І нашу владу не будуть більше називати «Лебідь, щука і рак»

Источник: ТРК Самарь

Можливо, Вам буде цікаво

By