Акция Семейная реликвия

Сімейна реліквія – частина історії та пам’яті кожної родини. Старовинний рушник, вишитий руками бабусі, фронтовий годинник прадіда, пожовкла родинна світлина…

Ми турботливо зберігаємо їх для наших дітей та онуків, і в нашій оселі ці речі займають почесне місце. Це речі з минулого, це сімейні обереги, які мають для нас особливе значення, наповнені особливим змістом. Тримаючи у руках старовинну ікону, книгу чи фото, що з покоління в покоління передавалось у спадок від батька до сина, відчуваєш тонкий зв’язок минулого з майбутнім.

Новомосковський історико-краєзнавчий музей імені П.Калнишевського розпочинає акцію «Розкажи про родинну реліквію». Адже кожна з них має свою унікальну історію. Всі розповіді будуть опубліковані на сторінках місцевих газет та на офіційному сайті міської ради. Найкращі історії будуть відзначені грамотами та призами.

Ваші розповіді і фотографії родинних реліквій ми чекаємо за адресою: вул.Українська,4, Новомосковський історико-краєзнавчий музей, електронною поштою : nmikm@mail.ru, або за телефоном: 7-36-66.

Источник: ТРК Самарь

Возможно Вам будет интересно

От