Бюджет Дніпропетровщини 2014

На засіданні 25 сесії обласної ради депутати прийняли обласний бюджет Дніпропетровщини на 2014 рік. Він передбачає фінансування 348 закладів освіти, охорони здоровя, соціального захисту і культури. У 2014 році у державному бюджеті для Дніпропетровської області передбачено понад 4 млрд грн. субвенцій. При цьому левова частка – це соціальні субвенції.

http://www.youtube.com/watch?v=4tuIY01cVEE

Також майже 69 млн грн буде направлено на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У порівнянні з минулим роком, ця сума збільшиться на 15 мільйонів гривень. Будуть збережені розміри субвенцій у сфері охорони здоровя. На придбання медикаментів для швидкої медичної допомоги передбачено 23,5 млн.грн, на часткову компенсацію ліків для гіпертоніків передбачено 15,8 млн.грн, на придбання витратних матеріалів для медичних установ – 14,5 млн грн.

Таким чином обласний бюджет Дніпропетровщини орієнтований на соціальну допомогу найбільш вразливим категоріям населення і в той же час – на розвиток регіональної інфраструктури, соціальної сфери, освіти, медицини та інших життєво важливих сфер життя області. Також Дмитро Колєсніков наголосив, що обласний бюджет 2014 року дозволить не тільки виконувати всі соціальні зобовязання і всі соціальні ініціативи Президента Віктора Федоровича Януковича, а й розвивати всі соціально важливі і значущі сфери життя Дніпропетровського регіону.

Источник: ТРК Самарь

Можливо, Вам буде цікаво

By