Податок на нерухомість – 2014

Верховна Рада України минулого року вирішила більше не переносити дату, коли набуває чинності новий податок на нерухомість. Остання причина для перенесення зникла: був введений в дію Державний реєстр пpав на нерухоме майно. Таким чином 2014-й став роком започаткування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Відповідно до норм Податкового кодексу України, цей податок будуть сплачувати не всі власники, а лише ті, які володіють «зайвими» квадратними метрами.

В той же час, у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири та житлового будинку, у тому числі їх часток, власникам різних обєктів житлової нерухомості треба взяти до уваги, що сплачувати податок – 1% від мінімальної заробітної плати, вони будуть за умови, якщо житлова площа обєктів нерухомості перевищує 370 кв. метрів.

У разі перевищення 740 кв. метрів – ставка вже становитиме 2,7%.

Таким чином з метою збільшення надходжень до місцевого бюджету та якісного формування реєстру платників податку на нерухомість Новомосковська ОДПІ звертається з проханням до мешканців міста та району, вчасно надавати інформацію про власників житлової нерухомості, які здають в оренду обєкти нерухомості квартири та житлові будинки. Тобто, використовують власну нерухомість з метою одержання доходів.

Звертатися можна за телефоном 7-70-92 або кабінет 107 Новомосковської податкової інспекції.

Источник: ТРК Самарь

Можливо, Вам буде цікаво

By