Напад на памятник Леніна

Після знесення памятника В.І. Леніну в Дніпропетровську по Новомосковську також прокотилися чутки можливого руйнування скульптурної споруди. 22 лютого, близько 17-ї години біля памятника вже зібралося кілька сотень людей, здебільшого просто як то кажуть – зіваки.

http://www.youtube.com/watch?v=VY4VDaJ8xtI

Приблизно в той же час, як повідомляє інформаційний портал НМСК, секретар Новомосковської комуністичної партії, Аркадій Шипко, звернувся до мера міста, Сергія Мороза, с заявою на дозвіл демонтувати памятник Леніну і передати його на збереження до КПУ, на що очільник міста разом з депутатами, після проведеної термінової наради у виконкомі, погодилися і прийняли відповідне рішення.

За словами Сергія Анатолійовича, демонтаж памятника вирішили перенести на наступний день, через те, що робота на автокрані в умовах натовпу людей було б порушенням всіх можливих норм забезпечення життєбезпеки громадян. Не дивлячись, на цю заяву натовп на площі Леніна не розійшовся. До пізнього вечора продовжували лунати викрики типу: «Слава Україні Героям Слава», «Фашистам смерть», що ясно давало зрозуміти думки з цього приводу кардинально розділилися.

Хвиля знесень постаментів з одним із вождів світового пролетаріату прокотилася по всій Україні, памятники або акуратно демонтують або розбивають вщент. Доля Новомосковського Леніна залишається поки що невідомою.

Источник: ТРК Самарь

Можливо, Вам буде цікаво

By