Антимонопольний комітет. За чисту конкуренцію

Нещодавно у Новомосковську була проведена прес-конференція голови Дніпропетровського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Наталії Кучугури. Мова йшла про дотримання антимонопольного законодавства, захисту економічної конкуренції та типові порушення.

Антимонопольний комітет України є державним органом із спеціальним статусом, метою діяльності якого є забезпечення державного захисту конкуренції у підприємницькій діяльності. Саме тому журналісти звернулися до Наталії Вікторівни з питанням, щодо дотримання антимонопольного законодавства в сфері житлово-комунального господарства у Новомосковську, а саме що стосується роботи ТОВ «КомЭнерго-Новомосковськ». Відповідаючи на питання представників ЗМІ голова територіального відділення АМКУ підтвердила, що конкурс на визначення виконавця ЖКГ послуг по утриманню будинків та прибудинкових територій однозначно має проводитися.

Також Наталія Вікторівна наголосила на тому, що необхідність існування конкурсної основи стосується не лише сфери обслуговування та утримання будинків та прибудинкової території. Це, наприклад, перевезення побутових відходів. Якщо є ця послуга, то конкурс має бути в будь-якому місті та селі.

Але існує і інший момент, якщо ринок влаштований так, що на нього не побажали прийти інші компанії, і заявку подало лише одне підприємство, але ці послуги потрібні людям, то в такому випадку обирається саме воно. Разом з цим, конкурсні умови повинні бути чітко прописані, а конкурсант має їм відповідати. Наприкінці зустрічі Наталія Вікторівна наголосила на тому, що буде направлений запит до місцевого виконкому для надання інформації про те, чи виконувалися всі умови конкурсних засад при обранні компанії ТОВ «КомЭнерго-Новомосковськ», якщо ні буде впроваджено судовий розгляд.

Источник: ТРК Самарь

Можливо, Вам буде цікаво

By