Новоявлена поетеса

З однією з мешканок нашого міста, трапився надзвичайний випадок. В квітні минулого року, Любов Олександрівна потрапила в дорожню пригоду, зо два тижні пролежала в лікарні з сильним струсом мозку, а коли виписалася почала… складати вірші.

Любов Олександрівна новонабутому дарунку долі, не дуже радіє, адже, за словами жінки, вона навіть вночі не має спокою від римованих рядків.

Все своє свідоме життя жінка захоплювалася бісероплетінням та художнім вязанням. Є лауреатом першого ступеня всесоюзного фестивалю народної творчості. Останні 9 років працює викладачем бісероплетіння в Центрі позашкільної роботи Новомосковська, де прививає діточкам прекрасне. Своїм вихованцям Любов Олександрівна також присвятила вірш.

В цілому загальна кількість віршів поетеси налічує більше трьох сотень, а це вже тягне на декілька збірок. Рідні та знайомі, шуткуючи називають жінку Чукопушкіним, такий собі мікс Чуковського і Пушкіна. Тож хто його знає, може через декілька років імя Любові Білоусової красуватиметься на поличках популярних видань.

Источник: ТРК Самарь

Можливо, Вам буде цікаво

By