Другий етап конкурсу Кращий читач року

Учні шостих, сьомих та восьмих класів змагалися за «путівки», спочатку до Дніпропетровська, де відбудеться 3 тур конкурсу, а потім і до Львова, де і буде визначено переможця дитячого фестивалю «Кращий читач року».

В основі другого етапу конкурсу лежала вікторина. Учні мали відповісти на питання повязані з переліком книг, які вони мусили прочитати заздалегідь. По закінченню вікторини, наша знімальна група поспілкувалися з кількома учасниками конкурсу.

Журі вікторини якомога найобєктивніше оцінювало роботи учасників. Серед учнів шостих, сьомих і восьмих класів було обрано по три найкращі роботи. Переможцям подарували книги, а також шанс показати себе в області. Про те які враження отримали журі, під час перегляду робіт, нам розповіла заступник директора по роботі з дітьми Централізованої Бібліотечної Системи, Лідія Журавель.

Метою проведеного конкурсу є заохочування молодшого покоління до отримання різнобічних знань, привести до яких дітей можуть книги. Лідія Олександрівна відмітила, що серед дітлахів, з кожним роком все нижче падає рівень читання, саме тому дорослі і намагаються привити в них любов до книги, книги друкованої, а не електронної, книги яку можна пригорнути до серця. Тож, читаймо, навчаймося та книг не цураймося.

Источник: ТРК Самарь

Можливо, Вам буде цікаво

By