Програма Пульс: День дитячої книжки

Книги – це діти розуму! Тому так важливо привчати маленьких до читання. Для цього всі засоби гарні. Символом дитячої бібліотеки є ось цей симпатичний Потапич – Михайлик-читайлик! Його подарували бібліотеці відвідувачі, він завжди приносить нову книжечку та має розумні оченята, бо вже навчився читати,- розказує ведучий бібліотекар Центральної міської дитячої бібліотеки Ніна Бондаренко.

Кожного тижня організовано школярів приводять до бібліотеки їх вчителі. Аби у дітей не пропала звичка мати друга у кишені – книжечку,- каже Марія Іванова вчитель 1-го класу загально-освітньої школи № 18.

Як бачимо, сучасні діточки-таки читають книжки і дехто з них залюбки йдуть до бібліотеки. Батьки, в свою чергу, допомагають своїм чадам визначитися, а наймолодшим читають самі.

Отож, для того, щоб дорослі діти любили читати, треба ще з маленькими разом вибирати книжечки, розповідати про авторів. Словом, намагатися цікаво заохочувати дівчат і хлопчиків до читання. А як правильно обрати книжку для певного віку ми розповімо вам вже завтра!

Источник: ТРК Самарь

Возможно Вам будет интересно

От