Дефиле военного оркестра 194-го понтонно-мостового полка

Військовий оркестр 194 понтонно-мостового загону був створений 1 жовтня 2001р. на базі 194 окремого залізничного понтонно-мостового полку Міністерства оборони України м. Новомосковськ Дніпропетровської області. Згодом, згідно Закону України «Про Державну спеціальну службу транспорту» від 5 лютого 2004р. полк увійшов до складу Державної спеціальної служби транспорту Міністерства транспорту та зв’язку України і тим самим отримав назву 194 понтонно-мостовий загін, в штаті якого залишився військовий оркестр.

За порівняно короткий період оркестр піднявся до вершин творчого визнання і майстерності: різнобарвна палітра концертних форм та обширний репертуар, численні виступи оркестру перед різними глядачами, як у віддалених військових гарнізонах, так і у містах і селах Дніпропетровщини, Харківщини, Львова, Івано-Франківська, Кременчука, Києва. За порівняно невеликий період роботи колектив відпрацював та презентував значну кількість дефіле та плац-концертів, в основі яких лежить стройовий вишкіл та злагодженість рухів колективу військового оркестру, які на сьогоднішній день являють собою популярний вид діяльності військового мистецтва. За цими досягненнями стоїть велика і кропітка робота, яку проводить в оркестрі справжній майстер своєї справи, знаний фахівець, висококваліфікований професіонал – військовий диригент капітан Богдан Васильович Задорожний. Він вміє творити красу і всього себе віддає улюбленій справі, і як результат оркестр неодноразово нагороджений відзнаками, серед яких: Пам’ятний знак «145 років залізничним військам України», Заохочувальна відзнака Державної спеціальної служби транспорту «За сумлінну службу» ІІ ступеня, а також великою кількістю дипломів, грамот, листів-подяк від Міністра транспорту та зв’язку України Генерального Директора Укрзалізниці Г.М. Кірпи, Міністра транспорту та зв’язку України М. Рудьковського, Міністра транспорту та зв’язку України Й.В. Вінського, Голови Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту Генерал-лейтенанта М.І. Малькова, Генерального консула Російської Федерації В. Філіппа, Заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації О.В. Сокульської, Міського голови м. Новомосковська В.І. Літвіщенка. Творчому натхненню музикантів та успіху у шанувальників прекрасного сприяють виступи і співпраця музикантів з відомими українськими співаками – народним артистом України Віктором Шпортько, заслуженими артистами України Олегом Павлишиним, Ігорем Завадським, композитором і виконавцем Леонідом Нечипоруком.

Серед багатьох виступів, в яких брав участь військовий оркестр, слід відзначити такі:

– Урочисте відкриття автомагістралі Дніпропетровськ – Харків під патронатом Президента України.

– Відкриття реконструйованого військами Державної спеціальної служби транспорту після повені залізничного мосту (м. Івано-Франківськ)

– Відкриття житлових будинків в м. Новомосковськ, м. Харків, м. Дніпропетровськ

– Державні свята в Міністерстві транспорту та зв’язку України (м. Київ)

До складу військового оркестру входить біг-бенд, диксиленд «Джокер», соліст-вокаліст. Індивідуальна майстерність та артистизм диксиленду «Джокер» завжди знаходить своїх слухачів на концертних майданчиках. Художнім керівником диксиленду є артист першої категорії оркестру Євген Корнієнко. Вокальні дані Руслана Герасименка підкорили не одне серце шанувальників естрадно-духового мистецтва та надовго залишилися в пам’яті слухачів. Висока професійна майстерність гри соліста оркестру Миколи Каєнка змушує слухача затамувати подих від виконання складних ритмічних соло на стаціонарних та маловживаних ударних інструментах. І це далеко не всі учасники колективу, які повністю віддаються цій нелегкій справі військового музиканта.

Источник: Оркестр 194 пмз

Можливо, Вам буде цікаво

By