Ремені та мотошоломи – обов’язкові

З метою зниження наслідків дорожньо-транспортних пригод відділення ДАІ з обслуговування м. Новомосковська та Новомосковського району нагадує, що згідно п. 2.3. ПДР України …для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов’язаний…

в) на автомобілях, обладнаних засобами пасивної безпеки (підголовники, ремені безпеки), користуватися ними і не перевозити пасажирів, не пристебнутих ременями безпеки. Дозволяється не пристібатися особі, яка навчає водінню, якщо за кермом учень, а в населених пунктах, крім того, водіям-інвалідам, водіям і пасажирам оперативних транспортних засобів і таксі;

г) під час руху на мотоциклі обовÉ’язково водій має бути в застебнутому мотошоломі, забороняється перевозити пасажирів без застебнутих мотошоломів.

Також слід розуміти, що передбачена адміністративна відповідальність за порушення правил користування ременями безпеки і мотошоломами, в першу чергу, направлена на зниження ризику тяжких наслідків при ДТП, а також виховання у водіїв свідомої необхідності турботи про життя і здоров’я пасажирів.

Забезпечення виконання пасажирами вимог користування ременями безпеки та мотошоломами покладено на водія транспортного засобу.

Можливо, Вам буде цікаво

By