Аби не допустити епідемії

На початку листопада у міській раді відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та міської надзвичайної протиепідемічної комісії. Було вжито ряд заходів з попередження занесення та розповсюдження пташиного та пандемічного грипу, ГРВІ та особливо небезпечних інфекційних хвороб у Новомосковську.

Головному державному санітарному лікарю міської СЕС А. Сергієнку було доручено забезпечити контроль за дотриманням протиепідемічного режиму, організувати на автотранспортних засобах підприємства дезінфекцію рухомого складу на міських маршрутах тощо.

Також було прийнято рішення про припинення проведення культурно-масових заходів у закладах культури і про перенесення раніше запланованих на пізніший термін.

Керівникам релігійних громад міста було рекомендовано ввести надзвичайний протиепідемічний режим відправлення релігійних обрядів та богослужінь.

Начальнику Новомосковського районного відділу ГУ МНС України в Дніпропетровській області С. Махову доручили організувати перевірку стану протипожежної безпеки ринків, інтерактивних клубів, інших місць масового скупчення населення.

Було також вирішено обмежити в'їзд у місто транзитного транспорту і проконтролювати виконання протиепідемічних заходів водіями транспортних засобів громадського користування.

Прийнято рішення винайти у міському додаткові кошти бюджеті на потребу лікувально-профілактичних закладів міста: на придбання дезінфікуючих засобів, медикаментів, матеріальне стимулювання працівників медичної сфери, безпосередньо задіяних в епідеміологічних заходах.

На засіданні комісій також було прийнято рішення рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності забезпечити дотримання температурного режиму в житлових та робочих приміщеннях, виділити кошти на проведення профілактичних заходів щодо попередження захворювання на грип і ГРВІ.

Характерно, що всі вищеназвані заходи, які було вирішено прийняти для протидії епідемії, у нашому місті будуть діяти до кінця року.

Сподіватимемось, що вони будуть результативними, і в новий 2010 рік ми увійдемо з новим оптимістичним настроєм і у доброму здоров'ї.

Источник: А. Чиндрова

Можливо, Вам буде цікаво

By