Свинячий грип на Дніпропетровщині все таки є?

У Дніпропетровській області офіційно зареєстровано 20 випадків захворювання на грип А/H1N1. Про це сьогодні повідомили в обласній санепідемстанції.

Загалом до лабораторії м. Києва було направлено 50 аналізів, підтвердження грипу А/H1N1 отримали 20. Усі хворі – віком до 30 років, наймолодшому – 1 рік 4 місяці. Тяжкохворих і смертельних випадків серед цих 20 осіб немає. Деякі хворі вже виписані з лікарні.

Найбільше хворих у Дніпродзержинську (8 осіб). Також підтверджено випадки захворювання на свинячий грип у Дніпропетровську (3 людини), Новомосковському районі (5 військовослужбовців), Павлограді, Кривому Розі та у Криничанському районі.

Нагадаємо, що раніше начальник департаменту охорони здоров`я міськради Олександр Рудяк запевняв, що жодного випадку свинячого грипу у Дніпропетровську виявлено не було.

Ірина Руденко, www.dniprograd.org.ua

Оскільки у повідомленні названо Новомосковський район, за коментарем редакція звернулась до головного санітарного лікаря району Сергія Федоровича Плачкова.

– Загалом ситуація з пандемією грипу у Новомосковському районі спокійна. Однак зазначу, що після відвідин однієї з військових частин району жителькою Тернопільської області, яка приїжджала на присягу до сина, її було відправлено до обласної лікарні з підозрою на свинячий грип.. Незабаром солдати строкової служби стали хворіти, і щоб перевірити, який вірус спровокував хворобу, аналізи було відправлено на дослідження до Києва. З 21 з них 5 підтвердили захворювання на грип А H1N1.

На сьогодні всі військовослужбовці здорові, тож паніку піднімати не варто.

Звичайно, ситуацію треба контролювати, а кожному з нас берегти себе.

Возможно Вам будет интересно

От