Бути в формі – це важливо

Всі ми хочемо досягти успіху якнайскоріше. Але не слід забувати, що досягти бажаного результату в будь-якій справі можна тільки шляхом копіткої праці. І підтримка свого здоров’я та вдосконалення тіла – не виключення. Один із шляхів для досягення цієї мети – заняття фітнесом.

У спортивному центрі «Super Body» за підтримки громадської організації «За чисте місто» (голова Д. Глущенко) вже не перший рік працює благодійна програма, яка дозволяє юним новомосковцям займатися фітнесом безкоштовно. От і нещодавно було здійснено черговий набір соціальної групи, до складу якої увійшли учні з різних шкіл нашого міста. Дівчата раз на тиждень відвідують спортивні зали, де за допомогою тренерів поправляють своє здоров’я.

Слід знати, що заняття фітнесом дають нам значно більше, ніж просто формування спортивної статури. Термін «фітнес» походить від англійського «To be fit», що означає «бути у формі». А для нашої молоді це значить – активний спосіб життя, в якому нема місця шкідливим звичкам. І добре, коли на шляху до мети тобі простягають руку дружньої допомоги – це означає, що старт пройшов успішно і можна крокувати далі!

Источник: А. Чиндрова

Можливо, Вам буде цікаво

By