На нас чекають температурні рекорди

У найближчі два тижні в Україні температура повітря істотно не зміниться. Про це сьогодні на прес-конференції у Києві повідомив начальник Українського гідрометцентру Микола Кульбіда.

Як передає УНІАН, М.Кульбіда зазначив, що коливання температури буде у межах 2-3 градусів, але на загальний стан погоди це істотно не вплине. Він не виключив, що в окремі дні можливе встановлення “температурних рекордів”. За його словами, температура може досягати 40 градусів.

За словами М.Кульбіди, трохи буде відрізнятися погода на заході України. “Є ймовірність зливових дощів короткочасного характеру, випадання граду і шквалистого посилення вітру”, – уточнив він. М.Кульбіда додав, що в окремі дні дощі також пройдуть у південних і центральних областях. Водночас він зазначив, що найменша кількість опадів очікується на півночі, північному сході й на сході України.

Говорячи про погоду в серпні, М.Кульбіда зазначив, що у цьому місяці також прогнозується досить спекотна погода, температура повітря може змінитися лише у третій декаді серпня.

Возможно Вам будет интересно

От